Titan V3.2

Banshee Titan V3.2 – opravdová Enduro zbraň

Banshee Titan je prostě stroj! Nekompromisní mašina designovaná na nejdrsnější Enduro terén. Titan má nastavitelnou geometrii…to znamená, že ho můžete postavit jako čistokrevný 29er a nebo nasadit tzv. Mullet setup…Prostě si ho můžete postavit tak, aby přesně sedl vašemu jezdeckému stylu.

Banshee vyniká mimo jiné kvalitou jízdy…tu podpořila hlavně vyvážená moderní geometrie, rozložení váhy a vylazená tuhost rámu. Nejlepší trakce ve všech rychlostech je docíleno nízkým poměrem přepákování a optimalizovanou křivkou přepákování…to ve spolupráci se zavěšením bez jakéhokoli tření – komplet na ložiscích Enduro MAX. Výsledkem je rám, který vás překvapí…dodá vám pocit, že má mnohem víc než na papíře uvedených 155mm zdvihu. Exkluzivní citlivost malých nerovností, výborná podpora ve střední části zdvihu a pocit bezednosti vám umožní to z kopce opravdu pustit…rychleji a ještě víc!

Odhodlání Banshee dělat ty nejkvalitnější výrobky, které fungují znamená…že čím rychleji pojedete, tím lépe Titan bude fungovat…tak pusťte ty brzdy a užijte si opravdovou zábavu na trailu!

Trail / All mountain / Enduro

Velikosti: M, L, XL
Zdvih rámu: 155mm
Doporučený zdvih vidlice: 160-180mm (jednokorunka)
Velikost kol: 29×2.5”, 27.5×2.8” (compact dropouts) nebo 29×2.8” (long dropouts).
Materiál rámu: 7005 T6
Váha: 3.95KG (Medium black anodized frame) (včetně Float X2 shock, dropouts w/axle, a objímky sedlové trubky)

Cena: 60 990 Kč / 2499 €

(Rámový set obsahuje: Fox Float X2 Performance tlumič, nalisované hlavové složení a patky dle vašeho výběru.)